APIE MUS

Steigėjas: Kauno miesto savivaldybės taryba

Mokomoji kalba: lietuvių

V I Z I J A

Kauno lopšelis-darželis „Čiauškutis“ –  šiuolaikiška įstaiga, su jaukia estetiška aplinka, kurioje vaikai auga saugūs, sveiki, laisvi, žingeidūs, turintys palankias sąlygas tobulėti, perimti tautos kultūros, šeimos tradicijas ir sveikos gyvensenos nuostatas.

M I S I J A

Teikti kokybišką, šiuolaikišką ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, tenkinant kultūrinius, socialinius bei pažintinius ugdytinių poreikius, padedant formuoti dorovės ir sveikos gyvensenos sampratą, kartu puoselėjant kiekvieno asmens individualybę.

2017 METŲ VEIKLOS TIKSLAI

1 TIKSLAS – įgyvendinant sveikatą stiprinančią programą „Sveikatos šaltinėlis“ stiprinti vaikų sveikatą, gilinti sveikos gyvensenos įgūdžius.

2 TIKSLAS – tobulinant ugdymo procesą ir naudojant IKT padėti atsiskleisti individualiems vaikų poreikiams ir gebėjimams.

3 TIKSLAS - stiprinti bendradarbiavimo ryšius tarp tėvų ir įstaigos.

4 TIKSLAS - turtinti lopšelio-darželio materialinę techninę bazę, kuriant saugią aplinką vaikams ir darbuotojams, panaudojant savivaldybės bei pritraukiant nebiudžetines lėšas.