Trikrepšio festivalis

Redaguota: 2023-03-15 09:36

Kovo 13 d. Kauno L/D ,,Čiauškutis‘‘ vyko Respublikinis ikimokyklinių įstaigų Trikrepšio festivalis, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Renginio tikslas: perteikti vaikams pergalės už Lietuvą dvasią „kovojant“ trikrepšio aikštelėje.

Žiniukų grupė su auklėtoja Kristina Baršauskaite buvo pirmieji trikrepšio dalyviai, kurie festivalį pradėjo 09:30 Lietuvos tautiškos giesmės giedojimu. Tada atlikome apšilimą su kamuoliais, skambant krepšinio dainoms. Vyko krepšinio estafetės, perdavimai porose, žaidimas vienas prieš vieną. Likusias 20 minučių vaikai žaidė trikrepšį susiskirstę į dvi komandas. Aukščiausi grupės vaikai šoko kovoti dėl kamuolio, taip prasidėjo inirtinga kova dėl pergalės, po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 12:12, tačiau po pertraukos viena iš komandų buvo taiklesni ir laimėjo varžybas rezultatu 26:20.

Zuikučių grupė pradėjo festivalį 10:30 kartu su auklėtoja Ieva Lapajūtė-Vadeikiene.

Festivalio eiga buvo identiška pirmiesiems dalyviams. Šioje grupėje viena iš komandų buvo stipresnė ir varžybas laimėjo rezultatu 28:18, bet nuotaika dėl to nesuprastėjo, vaikai džiaugėsi varžantis komandiškai, mokinosi dalintis kamuoliu su komandos draugais ir siekti bendro tikslo.