Žibintų šventė

Kai medžiai numeta lapus, gamta tarsi užmiega, o tamsa vis anksčiau mus pasitinka. Visiems mums reikia šviesos ir šilumos. Todėl lopšelio-darželio „Čiauškučio“ bendruomenė  šventė „Žibintų šventę“. Visi vaikai užsidegė žibintus ir kartu su auklėtojomis, tėveliais, sesutėmis, broliukais rinkosi darželio kieme. Vakaro tamsoje, pasišviesdami žibintais, visi šventės dalyviai, dainavo daineles, deklamavo eilėraštį ir  keliavo aplink darželį.  Šventės pabaigoje vaikai su auklėtojomis iš žibintų  sudėliojo skaičių 100 taip paminėjo atkurtos Lietuvos šimtmetį. Šventė baigėsi, bet vakaro tamsoje judantys žiburėliai sukūrė nuostabų reginį, kuriuo džiaugėsi ir maži ir dideli. Į namus visi išsiskirstė su šilumos, bendrumo ir vidinės šviesos pojūčiu, kuris lydės visus iki kitos šventės – Kalėdų.

Comments are closed.