Pramoga “Vasaros linksmybės“

Redaguota: 2022-08-16 09:39

Yra vienas karališkas sezonas – tai vasara. Ji tokia graži, kad kiti metų laikai ją apeina. Ruduo ją prisimena. Žiema jai pavydi. Pavasaris stengiasi vaikiškai jai iškrėsti pokštą. Šiuo metu vasara pas mus karalienė. Džiaugiamės ir darželio kieme surengėme vasariškas linksmybes.

Vasariškos veiklos tikslas aktyvinti vaikų žaidybinę veiklą lauke, lavinti kūrybiškumą, pažintinius gebėjimus, patirti atradimo, judėjimo džiaugsmą. Linksmybes pradėjome smagia ritminio šokio mankšta. Vaikai spalvinimo drugelius, „nutūpusius“ darželio pievoje. Smagiai žaidė judriuosius žaidimus su vandeniu, įveikė simbolių trasą darželio takais. Veiklą vainikavo vandens balionų mūšis. Džiaugiamės vasaros linksmybėmis!!!