Projektas „Vienykitės vaisiai ir daržovės”

Redaguota: 2021-12-03 19:34

Du burokai, du ridikai,
Du arbūzai kaip didikai.
Du agurkai ir pupa.
Šok per lysvę – opa pa!

Du kopūstai trumpakočiai,
Du geltoni aguročiai,
Aguonėlė be varžovių
Raudonuoja ties ežia.

Pasakyk man, kiek daržovių
Išauginome darže?

/Martynas Vainilaitis/

Visos  šiame projekte suplanuotos veiklos buvo siejamos su sveikata, sveika mityba bei skatino fizinį aktyvumą, kurias sėkmingai įgyvendino ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai ir pedagogai. Gamino sveikuolių salotas, ryto rato metu diskutavo apie sveką maistą, vaisius ir daržoves bei juose esančių  vitaminų naudą ir buvo fiziškai aktyvūs, žaidžiant įvairius aktyvius žaidimus grupėje ir lauke.

Renginio vedėjos persirengusios ,,Obuolio“ ir ,,Morkos“ kostiumais vaikščiojo po grupes, taip sukuriant  šventę kievienoje grupėje. Vaikai, pasipuošę vaisiaus ar daržovės kaukėmis kartu su šventės personažais  aktyviai dalyvavo, žaidė, šoko, dainavo ir tai suteikė vaikams daug gerų emocijų.