GALERIJA

Akcija „Žaisti smėlyje smagu“.

 

„Čiauškučių“ ir „Pabiručių“ grupės vaikai kartu su tėveliais dalyvavo Kauno lopšelio-darželio „Rasytė“ akcijoje „Mano šeimos herbas“ skirtoje Tarptautinei šeimo dienai paminėti.

 

Įstaigos bendruomenės iniciatyva akcija „“Pažiūrėki, ar matai: žydi gėlės taip gražiai“

 

Koncertas šeimoms „Vaikystės dainos“.

 

Projekto „Renkuosi, nes žinau“ plaukimo pristatymas

***

Ritminių šokių konkursas

***

Momentinio susibūrimo akcija (flash mob) kartu su įstaigą lankančių vaikų tėveliais.

 

Projektas „Judėkime šokio ritmu“. Diskoteka.

 


Inkilų kėlimo šventė. Darželyje svečiavosi gaisrininkai, kurie padėjo įkelti inkilus, kad sugrįžę paukšteliai turėtų namelius.

* * *


Projekto „Renkuosi,nes žinau“ kyokushin karate pristatymas.

* * *


Priešmokyklinukai dalyvavo Trikrepšio festivalyje, skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

* * *


„Žiniukų“ ir „Zuikučių“ grupių vaikai išvykoje į A. Šančių „Ryto“ biblioteką.

* * *


Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos organizuojama sporto šventė „Sniego šventė“, kuri vyko ir mūsų darželyje.

* * *


Projekto „Renkuosi, nes žinau“ golfo sporto šakos pristatymas.

* * *


Užgavėnių šventės metu vaikai stebėjo Kanapinio ir Lašininio kovą, žaidė žaidimus, dainavo liaudies dainas, bei mėgavosi gardžiais blynais.

* * *


„Lietuvėlės diena mano darželyje“. Šventinis rytmetis Vasario 16-osios dienai paminėti.

* * *


Svečiuose kompozitorė Inga Šeduikienė.

* * *


Priešmokyklinukų ekskursija po Aukštųjų Šančių Ąžuolyną.

* * *


Rytmečio „Nykštukų dovanos“ metu vaikams į darželį paskambino Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas. Jiems buvo įdomu ar vaikai moka prižiūrėti žaisliukus, juos saugoti. Įsitikinę vaikų meile žaislams ir pamatę gražių šokių ir skambių dainų, nykštukai padovanojo vaikams daug gražių žaislų.

* * *


Vaikai džiaugėsi sniegu, pramogavo lauke statydami „Čiauškučio“ sniego miestą. Daug įvairių sniego skulptūrų mažieji nulipdė: kirmėliuką, šuniuką, du Senius Besmegenius, dvi gynybines sienas ir stalą su kėdėmis.

* * *


Projekto „Renkuosi, nes žinau“ gimnastikos sporto šakos pristatymas.

* * *

 

Žiemos pramoga ankstyvojo amžiaus vaikams.

* * *

 

Žiemos pramoga ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams. Vaikai žaidė, išdykavo, dainavo ir šoko.

* * *


Lopšelių grupių Kalėdų šventė darželyje.

* * *

 

Akcija“ Padėkime beglobiams gyvūnams“. Kauno lopšelio-darželio „Čiauškutis“ bendruomenė remia maistu gyvūnų globos namų „Nuaras“ gyventojus.


* * *


Projektas“Renkuosi,nes žinau“. Šachmatų pristatymas Kauno lopšelyje-darželyje „Vaidilutė“.

* * *

Pramoga „Žiba žiburėliai, mūsų žibintėliai“ salėje „Drugelių“, „Čiauškučių“, „Pabiručių“ grupių vaikams.

* * *Priešmokyklinių grupių projektas „Renkuosi, nes žinau“. Vaikai  vyko į Kauno jogos studiją, o užsiėmimą jiems vedė pats Kauno jogos studijos įkūrėjas -Vytis Zabulėnas.

* * *


Darnaus vystymosi centro ir lopšelio-darželio „Čiauškutis“ metodinio renginio „Mes – Europiečiai“ pristatymas. Projekto dalyviai, vaikų darželis „Šarkelė“,  negailėjo pagyrų Čiauškučio komandai už kokybiškai parengtą projektą, skatino jį tęsti kitais metais.

* * *


 

Projekto „Aš – Europietis“ baigiamasis renginys „Aš keliauju po Europą“.

* * *


Žiemos šauktuvės – Ožio diena!

* * *

 

Šią savaitę vaikai grupėse kalbėjo apie saugų elgesį gatvėje, pasakojo savo kelionę į darželį, kur galima pereiti gatvę ir kur žaisti. Taip pat kūrė įvairius kelio ženklus, automobilių modelius, organizavo žaidimus. Šiandien salėje vaidybinis-inscenizacinis žaidimas „Aš žinau kaip elgtis gatvėje“.

* * *


Policijos pareigūnas Amsis klausė vaikų apie saugaus elgesio gatvėje taisykles, davė dovanėlių teisingai atsakiusiems ir atsakė į vaikų klausimus. Vaikai šiltai sutiko Amsį ir lauks jo atvažiuojant kitą kartą.

* * *


Kauno APGV narų komanda  supažindino vaikus su saugaus elgesio taisyklėmis, papasakojo apie savo darbo specifiką. Vaikai susidomėję klausė, bet labiausiai jiems patiko naro kostiumas ir įranga.

* * *


Priešmokyklinio ugdymo grupėms skirtas projektas „Renkuosi, nes žinau“. Krepšinio sporto šakos pristatymas.

* * *


Priešmokyklinių grupių vaikai, kartu su auklėtojomis dalyvavo spalvingoje pramogoje „Palydėkime paukščius“. Vaikai nuspalvino paukščius ir papuošė jais mūsų darželį.

* * *


Kauno „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje vyko senjorų vakaronė, kurios metu koncertavo mūsų darželio vaikai.

* * *


„Drugelių“ ir „Čiauškučių“ grupių vaikai dalyvavo Kauno l/d „Ežiukas“ organizuojamoje akcijoje skirtoje vaikų sveikatos metams ir pasaulinei psichikos dienai paminėti „Padovanokime gerą nuotaiką ir šypseną“. Jos metu dalino šypsenas praeiviams Kauno Rotušės aikštėje.

* * *


Šventės „Rudenėlis jau pas mus“ metu vaikai kūrė mandalas iš daržovių. Po šventės vaikai su auklėtojomis mąstė ką daryti su daržovėmis ir nusprendė pamaloninti ir pradžiuginti už save silpnesnius sutvėrimus – gyvūnėlius. Surinkę visas daržoves, pristatėme jas į Kauno zoologijos sodą! Vaikai džiaugėsi galėdami padėti gyvūnams, o zoologijos sodo atstovai džiaugėsi gera vaikų širdimi :)

* * *


Šventė „Rudenėlis jau pas mus“ 2014. Vaikai susirinko pasveikinti Moliūgą su gimtadieniu: šoko, dainavo jam ir kūrė puikias mandalas iš daržovių.

* * *Europos kalbų diena. „Smalsučių“ grupės ugdytinio Skalmanto mamytė supažindina priešmokyklinukus su kalbos rūšimis, užsienio kalbomis, moko prancūzišką dainelę apie pilką katinėlį.

* * *


Priešmokyklinukai aktyviai dalyvavo projekte „Ypatingi vaikai 2014″.

* * *


„Smalsučių“ grupės vaikai Kauno Ąžuolyno parke, Europos judėjimo savaitės bėgime.

* * *


Priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai akcijoje, skirtoje Vaikų sveikatos metams paminėti ir Lietuvos krepšinio rinktinei Pasaulio čempionate palaikyti “ Darželinukai – už krepšininkų pergales“.

* * *


Rugsėjo 1-osios šventė Kauno lopšelyje-darželyje „Čiauškutis“

* * *


Projektas „Renkuosi, nes žinau“ irklavimo pristatymas.

* * *


Projektas „Renkuosi, nes žinau“ orientacinio bėgimo pristatymas.

* * *


Šventė „Vaikystės spindulėlis“ skirta tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.

* * *


Priešmokyklinukų išleistuvės „Lik sveikas, darželi“.

* * *

Paskutinė muzikos pamoka priešmokyklinukams.

* * *


Paskutinė logopedo pamoka priešmokyklinukams.

* * *


Paskutinė kūno kultūros pamoka priešmokyklinukams.

* * *


Kauno ikimokyklinių įstaigų ugdytinių futboliuko festivalis „UEFA Grassroots Day. Futboliuko fiesta“.

* * *


Projektas „Žiedai mano šeimai“. Žavadienis.

* * *


Kauno darželių jungtinių chorų koncertas „Mes…“, skirtas Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienai paminėti.

* * *


Įstaigos bendruomenės iniciatyva „Žydėkite gėlytės“

* * *

 

„Šeimos šventė, 2014″

* * *


Projektas „Renkuosi, nes žinau“. Dziudo pristatymas.

* * *


„Šeimos šventė, 2014″

* * *

Minint Tarptautinę šokio dieną darželyje vyko ritminių šokių konkursas „Šoku aš, šoki tu“, papuošęs salę spalvingais vaikų kostiumais, juoku ir šokių judesiais. Visos grupės pristatė savo kurtus šokius.

* * *


Priešmokyklinių grupių vaikai dalyvauja projekte „Mano mažoje širdelėje daug atjautos ir gerumo telpa“. Vaikai koncertavo Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos senjorams, kurie patyrė daug džiugių emocijų, pasiėmė vaikiško gerumo, padėjo vaikams ugdyti atjautos jausmus.

* * *


„Smalsučių“ grupės vaikai dalyvavo Petrauskų muziejaus edukacinėje valandoje „Orkestro instrumentai“. Vaikai susipažino su instrumentais, klausė jų skambesio ir patys bandė groti.

* * *


„Zuikučių“ grupės vaikai dalyvavo Kauno ikimokyklinių įstaigų renginių cikle „Teatro dienelės – 2014″ ir l/d „Obelėlė“ vaidino spektaklį „Kepurėlė“ bei stebėjo kitų darželių pasirodymus.

* * *


Šią savaitę ugdytiniai kartu su auklėtojomis kalbėjo apie įžymius Lietuvos sportininkus, sporto šakas, atliko akių, pirštų mankšteles, kvėpavimo pratimus bei žaidė judriuosius žaidimus lauke.

* * *


Mūsų darželio ugdytiniai dalyvavo sveikatinimo akcijoje „Aš bėgu – 2014″.  Grupėse vyko pokalbiai apie bėgimą, jo svarbą fizinei ir psichinei sveikatai, vaikai gamino emblemas, dalyvavo masiniame bėgime ir gaivinosi skaniomis obuolių sultimis.

* * *


Projekto „Jūros dugno istorija“ metu vaikai grupėse vartė  enciklopedijas, domėjosi gyvybės atsiradimu žemėje, kalbėjosi apie augmeniją, gyvūniją, salėje žiūrėjo filmą „Vandenyno gelmėse“ ir linksmai pramogavo „Neptūno linksmybėse“.

* * *


10 mūsų priešmokyklinukų lankėsi Kauno plaukimo mokyklos baseine „Vilija“. Maloni trenerė supažindino vaikus  su 4  plaukimo stiliais, mokė vaikus saugaus elgesio vandenyje bei plaukimo pradmenų.

* * *


Vilniaus l/d „Žilvitis“ organizuojamo ikimokyklinio amžiaus vaikų literatūrinio projekto „Kaip zebras Zimbardas pievoje pasaką surado“ metu „Zuikučių“ ir „Žiniukų“ grupių vaikai lankėsi „Ryto“ bibliotekoje, kur susipažino su įvairiomis pasakų knygelėmis. O pas mūsų mažuosius į svečius atkeliavo ir savo nuotykius pasakojo Pepė Ilgakojinė.

* * *


„Žiniukų“ grupės vaikai dalyvavo projekte „Spalvų pasaulyje“, kurio metu įvairiomis kalbinėmis užduotimis, žaidimais turtino savo žodyną, skatino kalbos raiškos plėtotę, ugdėsi kūrybiškumą.

* * *

 

Vaikai kartu su auklėtojomis šią savaitę   klausėsi pasakų, aptarė veikėjus,  kūrė inscenizacijas, stebėjo spektaklį.   Šiandien“Zuikučių“, „Žiniukų“, „Smalsučių“, „Pabiručių“, „Drugelių“, „Kodėlčiukų“ grupių ugdytiniai salėje piešė savo mėgstamiausių pasakų veikėjus.

* * *


Lopšelio-darželio „Čiauškutis“ ugdytiniai lankėsi Karalienės Klasikos rūmuose, kuriuose klausėsi klasikinės muzikos, jiems grojo rūmų orkestras, dainavo choras, stebėjo dvariškių medžioklę, šoko ir vaikščiojo su kartu Karaliene  po sodą.

* * *

 

Šią savaitę projekto „Vaidiname ir kuriame kartu“ dalyviai kalbėjosi grupėse apie pasakų knygas, piešė, spalvino pasakų veikėjus, vaidino draugams, žiūrėjo animacinius filmukus.

* * *


Kauno miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigose vyko Trikrepšio festivalis, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Lopšelių-darželių „Žuvintas“, „Šilinukas“, „Žilvitis“, „Obelėlė“ ir „Čiauškutis“ ugdytiniai rungtyniavo estafetėse, žaidė trikrepšio varžybas.

* * *


„Projekto „Renkuosi, nes žinau“ dalyviai smagiai laiką leido žaisdami lauko tenisą. Erdvi patalpa, profesionalus inventorius, judrios užduotys, geranoriški treneriai suteikė vaikams džiugių emocijų.

* * *


Kauno lopšelyje-darželyje „Čiauškutis“ šiandien lankėsi čigonės, bobutė, Kanapinis ir Lašininis. Ubagaudami jie ragino visus ateiti į Užgavėnių šventę kieme pašokti, padainuoti ir išbandyti akies ir rankos taiklumą. Kviečiame visus kartu 16 va. darželio kieme budinti žemelę, kviesti pavasarį!

* * *


Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Prevencinės veiklos poskyrio viršininkė Jovita Lapėnaitė supažindino lopšelio-darželio „Čiauškutis“ ugdytinius su ugniagesių gelbėtojų darbu, pirminėmis gaisrų gesinimo priemonėmis bei specialia gaisrų gesinimo ir gelbėjimo darbų technika, paaiškino kaip elgtis kilus gaisrui, kaip apsaugoti save ir kitus nelaimės atveju.


* * *

Vyriausieji įstaigos ugdytiniai svečiavosi Kauno Montesori mokykloje-darželyje „Žiburėlis“. Vaikai apžiūrėjo mokyklėlę, klausėsi pasakėlės, žiūrėjo filmuką, susipažino su mokytoja, žaidė žaidimus.

* * *

Antradienio rytą lopšelio-darželio „Čiauškutis“ ugdytiniai pradėjo nusiteikę sportiškai. Įgyvendinant projektą „Aš ir mano šalis“ vyko sportinė pramoga „Lietuvos pilis“. Vaikai statė pilį iš kaladėlių, žaidė žaidimus, rungtyniavo estafetėse.

* * *

Įgyvendinant projektą „Aš ir mano šalis“ šį rytą lopšelyje-darželyje „Čiauškutis“ teminis rytmetis – koncertas „Lietuvos gimtadienis“. Koncertavo mūsų įstaigos „Žiniukų“ ir „Zuikučių“  grupių vaikai, „Žiburio“ vidurinės mokyklos 3a klasės mokiniai, bei lopšelio-darželio „Eglutė“ ugdytiniai.


* * *

10 mūsų įstaigos priešmokyklinukų Kauno centro sporto mokykloje susipažino su golfo sporto šaka. Dėkojame treneriams už pamoką ir smagias užduotis.


* * *

Prasidėjo  projektas „AŠ IR MANO ŠALIS“. Šią savaitę vaikai klausėsi ir mokėsi eilėraščių, žiūrėjo dokumentinį filmą apie gimtąjį miestą, tyrinėjo žemėlapį, su tėveliais gamino savo namo maketą. „Žiniukų“, „Zuikučių“, „Pabiručių“ ir „Smalsučių“ grupių vaikai vaikščiojo po mikrorajoną aplankydami šalia esančius objektus: parduotuves, paštą, centro polikliniką, biblioteką, mokyklą, darželį, parką, karių kapines.


* * *

Šiandien, 10 mūsų įstaigos priešmokyklinukų vyko į Kauno centro sporto mokyklą į gimnastikos sporto šakos pristatymą. Vaikai smagiai leido laiką sportuodami, stebėdami pasirodymus ir išbandydami gimnastikos rūšis: sportinę, meninę ir aerobinę gimnastiką.

* * *

Šiandien, 7 ugdytinių komanda kartu su lydinčiais pedagogais vyko į Šančių lopšelį-darželį, į tarpdarželines žiemos estafečių varžybas „Besmegenio išdaigos“. Džiaugiamės puikiai praleistu laiku ir dovanų gausa:)

* * *

Lopšelyje-darželyje „Čiauškutis“ svečiavosi kompozitorė Aušra Sendžikienė  ir pristatė savo knygelę „Jūros sapnai“. Vaikai ir tėveliai susidomėję klausėsi  kaip gimsta dainos, kartu su ja atliko kompozitorės kūrybos dainas.

* * *

„Zuikučių“ grupės vaikučiai koncertavo darželio draugams ir bendruomenei.  Vaikai dainavo dainas, šoko šokius, žaidė žaidimus, naudodami šviečiančius prožektorius, lazdeles.

* * *

Atsisveikinimo su Kalėdų eglute rytmetis. Lopšelio-darželio „Čiauškutis“ vaikai dainavo daineles, žaidė žaidimus, rungtyniavo estafetėse.


* * *

Gruodžio mėnesį „Zuikučių“ ir „Žiniukų“ grupių vaikai dalyvavo akcijoje „Pradžiugink savo kaimyną“. Priešmokyklinukai gamino Kalėdinius sveikinimus ir užrašė linkėjimus. Vaikų gaminti sveikinimai buvo įteikti senjorams vakaronės „Tremtinio Kalėdos“ metu.

* * *

Lopšelių grupių vaikučiai ir jų tėveliai darželyje sulaukė Kalėdų Senelio. Tėveliai ir vaikai dainavo daineles, deklamavo eilėraštį. Senelis juos išmokė žaisti linksmus žaidimus ir dalino saldžias dovanas.

* * *

Gražų ketvirtadienio vakarą „Pabiručių“, „Smalsučių“, „Žiniukų“, „Zuikučių“, „Pelėdžiukų“, „Kodėlčiukų“, grupių vaikai kartu su tėveliais gilino žinias apie adventą, senovės papročius, žaidė lietuvių liaudies žaidimus, dainavo dainas. Tėvelių padedami vaikai darė darbelius, kuriais buvo papuošta muzikos salė.

* * *

Šiandien, lopšelyje-darželyje „Čiauškutis“ Kauno miesto panemunės policijos komisariato specialistės kartu su policijos bičiuliu Amsiumi mokė priešmokyklinukus kaip reikia elgtis gatvėje, namuose ir kieme, kad liktų saugūs. Mažieji pažadėjo būti drausmingais kelyje ir išvengti juose tykančių pavojų.

* * *

„Renkuosi, nes žinau“, tai nekomercinis Kauno m. ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektas, kurio tikslas – bendradarbiaujant su valstybinėmis ir privačiomis sporto mokyklomis supažindinti ikimokyklinukus ir jų tėvus su kuo įvairesnėmis sporto šakomis, suteikiant galimybę rinktis. Gruodžio mėnesį lankėmės Kauno jaunalietuvių sporto mokykloje, kurioje vyko šachmatų pristatymas. Vaikai labai susidomėjo šiuo užsiėmimu, aktyviai dalyvavo pamokoje ir netgi reiškė norą lankyti būrelį.

* * *

Lopšelyje-darželyje „Čiauškutis“ vyko socialinis-edukacinis projektas  “Mano širdelėje daug gerumo ir atjautos telpa“. Jį organizuojantys pedagogai stengėsi ugdyti ikimokyklinės įstaigos bendruomenės narių patriotiškumą bei atjautos ir pagarbos jausmus, pasitelkiant socialinėje aplinkoje gyvenančius LPKTS narius-senjorams.  “Zuikučių“ ir „Žiniukų“ grupių vaikai vyko į ekskursiją į Kauno tremties muziejų.


* * *

„Pabiručių“, „Drugelių“, „Smalsučių“, „Čiauškučių“ grupių vaikai dalyvavo pramogoje „Nykštukų vakarėlis“, kurioje  vaikai šoko, dainavo ugdėsi kūrybiškumą, vaizduotę ir bendravimo įgūdžius.


* * *

Šiandien, „Čiauškučių“ grupės ugdytiniai dalyvavo pažintinėje ekskursijoje, skirtoje Lietuvos kariuomenės dienai paminėti, Juozo Vitkaus inžinerijos batalione.

* * *

Lapkričio 5-15 dienomis „Žiniukų“, „Smalsučių“, „Pabiručių“ grupės dalyvavo Kauno lopšelių-darželių „Eglutė“ ir „Obelėlė“ organizuojamame projekte „Aš ir mano draugas“. Projekto metu vyko diskusijos, pokalbiai apie draugystę, geriausią draugą, vaikai kūrė eilėraščius apie draugą ir pynė draugystės apyrankes, bei dovanojo jas savo draugams.

* * *

„Pelėdžiukų“ grupės vaikai kartu su auklėtoja ir logopede D. Krutkiene linksmai pramogavo su įvairiaspalviais balionais.  Ugdytiniai mokėsi pastebėti, skirti ir įsiminti spalvas, palaikyti draugiškus tarpusavio santykius, žadinti kūrybiškumą.

* * *

Kauno lopšelyje-darželyje „Liepaitė“ vyko edukacinė veikla „Gera, kai tu šypsaisi“, skirta Tarptautinei Draugo diena paminėti. 5 mūsų darželio priešmokyklinių grupių vaikai žiūrėjo filmą, piešė ir bendravo su kitais ikimokyklinių įstaigų vaikais.

* * *

Lopšelio-darželio „Čiauškutis“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Žiniukai“ ir „Zuikučiai“ dalyvauja Kauno l/d „Klevelis“ organizuojamame projekte „Renkuosi, nes žinau“. Šiandien vaikai dalyvavo antrosios sporto šakos pristatyme. Kauno jogos studijoje vaikai mokėsi drausmės, tylos ir uoliai atliko trenerės rodomus pratimus.


* * *

Lopšelio-darželio „Čiauškutis“ „Pelėdžiukų“ ir „Žvirbliukų“ grupių auklėtojos ugdo draugiškumą, skatina vaikus bendrauti su kitų grupių vaikais ir suaugusiais. Pramogos „Draugo diena“ metu vaikai kartu šoko, žaidė, konstravo, bendravo.

* * *

Lopšelio-darželio „Čiauškutis“ priešmokyklinių grupių vaikai minėdami Konstitucijos dieną klausė ir giedojo Lietuvos himną, kalbėjo apie savo pareigas ir teises, sužinojo kas yra Lietuvos Respublikos Konstitucija.

* * *

Lopšelyje-darželyje „Čiauškutis“ vyksta projektas „Vitaminai – vaikų draugai“. „Smalsučių“ ir „Pabiručių“ grupių vaikai kartu su auklėtojomis aiškinosi kuo žmogaus organizmui naudingi vitaminai ir kur jų rasti. Vaikai atliko įvairius darbelius, lavino pojūčius.


* * *

Lopšelyje-darželyje „Čiauškutis“ nuaidėjo „Rudenėlio šventė“. Šalna ir dėdė Rudenėlis ir kartu su ugdytiniais žaidė žaidimus, šoko ir dainavo.

* * *

Lopšelyje-darželyje „Čiauškutis“ vyko perfomansas „Ruduo“. „Kodėlčiukų“, „Drugelių“, „Pelėdžiukų“, „Čiauškučių“, „Žiniukų“ grupių vaikai klausydamiesi muzikos piešė rudenį, naudodami netradicines, gamtines priemones.

* * *

Lopšelio-darželio „Čiauškutis“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Žiniukai“ ir „Zuikučiai“ dalyvauja Kauno l/d „Klevelis“ organizuojamame projekte „Renkuosi, nes žinau“. Šiandien vyko pirmosios sporto šakos pristatymas. A. Sabonio krepšinio mokyklos treneriai mielai sportavo su vaikais, supažindino su krepšinio sporto šakai būdingais pratimais ir žaidimais.


* * *

Lopšelyje-darželyje „Čiauškutis“ vyko puiki pramoga „Rudeninių lapų vaivorykštė“. Iš pasakos atvykęs drakonas sumanė pasipuošti rudens spalvomis. „Žiniukų“ ir „Zuikučių“ grupių vaikai nuspalvino  ir papuošė Drakoniuką rudeniniais lapais.  Jiems padėjo grupių auklėtojos Vilma Butkienė ir Daiva Slavėnienė.

* * *

Lopšelio-darželio „Čiauškutis“ bendruomenė 2013-10-04/2013-10-08 vykdė akciją, skirtą Pasaulinei gyvūnų globos dienai. Akcijos metu grupėse vaikai vartė knygeles, darė darbelius ir kalbėjo gyvūnų tematika, su tėveliais rinko ąžuolo gilias ir finansinę paramą gyvūnams. Akcijoje dalyvavo 11 grupių, 145 vaikai ir jų tėveliai. Iš viso surinkome 296 kg. gilių ir 270 litų 30 centų, kuriuos  pervedėme į specialią zoologijos sodo paramos sąskaitą. Giliukus į zoologijos sodą padėjo nuvežti „Žiniukų“ grupės vyresnioji auklėtoja Vilma Butkienė ir Paulinos Urbonavičius tėveliai.

Dėkojame visiems dalyvavusiems, rinkusiems giliukus, padėjusiems juos nuvežti į zoologijos sodą ir teikusiems finansinę paramą zoologijos sodo gyvūnams.

* * *

„Žiniukų“ grupės Lopšelio-darželio „Čiauškutis“ vaikučiai ir pedagogai Mokytojų dieną pasitiko tarptautinių konkursų laureatės, Sigutės Trimakaitės, koncertu.  Dainininkė vaikus supažindino su lietuvių, vokiečių,  ir prancūzų liaudies dainomis, sekė pasaką „Pelytė ir jūra“.


* * *

Lopšelio-darželio „Čiauškutis“   „Pelėdžiukų“ ir „Kodėlčiukų“ grupių vaikučiai maloniai nustebo radę suremontuotas ir atsinaujinusias grupes.


* * *

Lopšelio-darželio „Čiauškutis“ komandos išvyka į futbolo akademiją dalyvauti „Sporto ir futbolo fiestoje“. Vadovės kūno kultūros pedagogė R. Petraitytė ir ikimokyklinio ugdymo auklėtoja V. Naskauskienė (2013-06-12):

* * *

Draugiškų „Tėvų-vaikų futbolas“ varžybų akimirkos: visuotinis apšilimas bėgant aplink darželį, ištvermės patikrinimo užduotys, šeimyninių komandų futbolo varžybos, azartiškos tėčių ir mamų kovos su kamuoliu, draugystės šokio pamoka, medaliai ir saldainių lietus visiems už tai, kad myli sportą (2013-06-11):

* * *

Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti skirta akcija „Padovanok darželiui gėlę“. Vaikai sodino savo atsineštas gėles, taip pasitikdami vasarą, visi kartu šoko, mankštinosi, piešė „Vasaros šypseną“ (2013-06-03):

* * *

Priešmokyklinukų išleistuvės: vaikai padovanojo lopšelio-darželio „Čiauškutis“ bendruomenei dainų ir šokių koncertą, po kurio jų laukė staigmena su Pepe ilgakojine (2013-05-31):

* * *

Svečiuose Kauno Priešgaisrinės gelbėjimo 4-os  komandos ugniagesiai. Vaikai prisiminė  pagrindines saugaus elgesio su ugnimi taisykles, apžiūrėjo ugniagesių automobilį ir jų darbo priemones, „gesino“ įsivaizduojamą gaisrą. AČIŪ svečiams už vaizdingą edukacinę-prevencinę veiklą (2013-05-22):

* * *

Ikimokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ kelionė į Greitosios medicinos pagalbos stotį (2013-05-20):

* * *

Svečiuose šunų dresavimo mokyklos „Nasrai“ augintiniai (2013-05-03):

* * *

Edukacinė-pažintinė pamokėlė „Iš roplių gyvenimo“ (svečiuose Kauno zoologijos sodo gyventojai) (2013-04-30):

* * *

Išvyka į Literatūros muziejų (2013-04-25):

* * *

Išvyka į Kauno marių regioninį parką (2013-04-25):

* * *

Pramoga „Žaidimų dienelės“ (2013-04-22/25):

* * *

Aplinkos tvarkymo akcija „Laboratorija kieme“ (2013-04-23):

* * *

Ritminių šokių konkursas „Šoku aš, šoki tu“ (2013-04-17):

* * *

Projektas „Augame sveiki ir laimingi“ Kauno lopšelyje-darželyje „Gandriukas“(2013-04-11):

* * *

Kviečiame aplankyti „Senovinių margučių galerija“ (2013-04-08):

* * *

Pramoga „Vaikų velykėlės“ (2013-04-08):

* * *

Pramoga „Lašiukų lenktynės“ (2013-03-27):

* * *

Popietė „Augame linksmi, sveiki ir stiprūs“ (2013-03-26):

* * *

Edukacinis aplinkos puoselėjimo projektas „Švaros laboratorija“.

Laboratorija grupėje (2013-03-18/25):

Laboratorija ant palangės (2013-03-18/25):


* * *

Vaikų, tėvų ir pedagogų kūrybinių darbų paroda „Mes dar galime pradžiuginti“ (2013-03-15):

* * *

Eko džiazas ir mada (2013-03-15):

* * *

Ekologijos ir švaros skatinimo projektas „Švariuko nuotykiai Čiauškutyje…“ (2013-03-12/ 2013-03-15):

* * *

Metodinis renginys „Saugokime žemę“. Rūbų, pagamintų iš antrinių žaliavų, demonstravimas Kauno l/d „Liepaitė“ (2013-03-15):

* * *

Baigiamasis respublikinio ilgalaikio projekto „Futboliukas“ renginys (2013-03-07):

* * *

Vaikučių ir tėvelių kūrybinių darbų-maketų paroda „Futboliukas svečiuose“ (2013-03-05):

* * *

Gurgu gurgu į Kaziuko turgų! (2013-03-01):

* * *

Amatai mūsų buityje (2013-02-25/2013-03-01):

* * *

Lopšelio-darželio „Čiauškutis“ bendruomenė – velniukai ir raganaitės – trankiai vijo Žiemą iš kiemo: šoko, trypė, dainavo, ridenosi po sniegą. Kanapinis nugalėjo Lašininį, o Morė kaipmat dingo liepsnose… Pavasaris tikrai ne už kalnų! (2013-02-12):

* * *

Muzikinė veikla „Balta muzika“ (2013-01-30):

* * *

Žiemos sporto šventė „Linksmos žiemos pusnys“ (2013-01-29):

* * *

„Žiemos olimpiada 2013″. Sporto šaka – biatlonas:

* * *

„Žiemos smagumėliai“ (2013-01-15):

* * *

Projektas ankstyvojo amžiaus grupėse „Miklūs piršteliai ir judrus liežuvis – vaiko ir kalbos draugai“ (2012-2013 m.m.):

* * *

Futboliuko Kalėdos (2012-12-19):

* * *

Kalėdų Senelis aplankė „Čiauškučio“ vaikus (2012-12-18):

* * *

Kalbos lavinimo projektas priešmokyklinio ugdymo grupėse „Kalbėkime gražiai ir taisyklingai“ (2012-2013 m.m.):

* * *

Mažųjų keramikų darbų parodėlė „Kalėdų stebuklo belaukiant“:

* * *

Edukacinis socializacijos ir tolerancijos skatinimo projektas „Svečiuose“ (2012-11-26/30):

* * *

Išvyka į J. Vitkaus inžinerijos batalioną (2012-11-21):

* * *

„Senjorams dovanojame vaikystės džiaugsmo spindulėlį“ (2012-11-19):

* * *

Linksmybės kieme per „Ožio dieną“ (2012-11-14):

* * *

Pažintinis-edukacinis projektas sveikatinimo kompetencijai ugdyti „Vitaminų abėcėlė“ (2012-10-15/2012-10-19):

* * *

Sveikatingumo projektas „Pasidalink obuoliais su draugu“ (2012-10-08/ 2012-10-12):

* * *

Rudenėlis atkeliavo į svečius pas vaikučius (2012-09-27):

* * *

Pasidžiaukime gausiomis derliaus dovanomis (2012-09-25):

* * *

Šokėjos „Striksės“ dalyvavo renginyje, skirtame DIENAI BE AUTOMOBILIO (2012-09-21):

* * *

Mokslo metų pradžia – rugsėjo 3-oji – lopšelyje-darželyje „Čiauškutis“. Vaikučiai išlydėjo Vasarėlę, pasveikino atkeliavusį Rudenėlį. Visi kartu dainavo, šoko, piešė (2012-09-03)…