Akcija „Paremk keturkojį draugą„

Redaguota: 2023-12-19 08:41

Jau ketveri metai iš eilės Kauno lopšelis-darželis „Čiauškutis„ organizavo akciją skirtą gyvūnams. Šios akcijos metu mūsų įstaigos ugdytiniai yra mokomi atjautos, švelnumo, rūpesčio ir meilės mažiesiems keturkojams draugams. Todėl mūsų įstaigos vaikai, tėvai ir pedagogai rinko gyvūnams maistą ir kitas būtiniausias priemones. 2023 metų gruodžio 13 dieną Kauno lopšelio-darželio „Čiauškutis„ auklėtojos Vita Menčinskaitė – Celiarichienė, Dovilė Sirvydienė ir grupės „Drugeliai„ ugdytinis Benas Zobarskas su savo mamyte vežė keturkojams draugams dovanų. „Nojus„ – Kauno gyvūnų gerovės namai esantys Vyčio Kryžiaus g. 173 Jonučiuose globoja 300 šunų, nemažai kačių ir net gandrų, kurie nebegali gyventi laisvėje. Visi keturkojai yra sergantys ir senyvo amžiaus. Prieglaudos darbuotojai su meile ir atsidavimu gyvūnams jais rūpinasi, valo patalpas, veda pasivaikščioti, maitina ir myluoja. Meile, šiluma ir dėmesiu yra aprūpintas kiekvienas keturkojis. Prieglauda yra labai didelė, todėl parama jai yra būtina. Mes džiaugiamės galėdami jai padėti nors truputį, bet iš visos širdies.
Dėkojame prisidėjusiems!