ZUIKUČIAI

Redaguota: 2024-01-18 21:55

PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS GRUPĖS

Priešmokyklinio amžiaus grupėje padedama vaikams pasirengti mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą.

Pagrindinis mokytojų siekis – kuo geriau pažinti vaiką (jo poreikius, galimybes, turimą patirtį, pomėgius, charakterio savybes, šeimos savitumą) ir atsižvelgiant į tai, juos ugdyti. Kiekvienam vaikui parenkamas tinkamiausi ugdymo metodai, priemonės, pritaikoma aplinka, poilsio formos.

Tenkinant prigimtinį vaiko poreikį žaisti, sudaroma galimybė vaikams rinktis veiklas, jų trukmę, draugus, priemones, žaidimų erdves.

Grupėse sukurta saugi, žaisminga, daug erdvės turinti aplinka vaikų savarankiškumui ugdyti.  Žaisdamas, judėdamas, aktyviai veikdamas ir ilsėdamasis, turėdamas galimybę su draugais ir mokytojais pasidalinti ne tik džiaugsmais, bet ir išgyvenimais, sulaukti jų paramos ir pagalbos, vaikas jaučiasi saugus, auga atviras ir pasitikintis savimi. Kiekvienas vaikas gerbiamas, išklausomas ir skatinamas aktyviai veiklai.