Iki kitų metų, Kalėdų Seneli!

Redaguota: 2022-01-10 15:04

Kaip viskas turi pradžią, taip turi ir pabaigą. Atrodo, tiek visi laukėme, ruošėmės šventėms ir štai jos nuvilnijo, nušurmuliavo ir liko atminty. Dvylikos mėnesių ciklas vėl pradėjo skaičiuoti nuo pirmojo skaičiaus, bet gruodis mums paliko daug ką prisiminti, nepakartojamas, nuostabias emocijas.

                      Vaikai su pedagogėmis savo grupėse pasipuošė svarbiausią simbolį – eglutę, smagiai dalyvavo Nykštukų vakaronėje, uždegdami širdelėse tą Kalėdinę laukimo viltį. Ši viltis tarsi sužibo ant sniego pusnių, nutvieksdama nuostabius vaikučių ir tėvelių bendrai gamintus namelius, pavirtusius į Kalėdinį miestelį. Nameliai švietė, laukdami vaikų svajonių išsipildymo. O ko labiausiai nori, laukia per Kalėdas vaikai? Atsakymas pas kiekvieną mūsų atkeliauja iš vaikystės. Kalėdų Senelis pildo kiekvieno vaiko svajones! Ir mūsų darželyje jis tikrai pasirodė. Kaip visada, tikrų tikriausias, pasipuošęs, paslaptingas, žaismingas ir su dovanomis. Vaikų akys žibėjo džiaugsmu, o dar toks stebuklingas sniego pūgos šokis iš Kalėdų Senelio dėžės. Šokome, džiaugėmės, dainavome, siautėme visi kartu padovanotoje sniego pūgoje, dėkojome už įteiktas dovanėles. Ištarėm ačiū ir atsisveikinome. Iki kitų metų, Kalėdų seneli!