Kalėdinės eglutės įžiebimo šventė “Pasakų karalystė”

Redaguota: 2023-01-03 10:26

 

Gruodis – tai laukimas, džiaugsmas krentant snaigėms, geri darbai, gražūs žodžiai. Nes kai gerų žodelių gausėja, mūsų širdelės gerėja, o gerų darbelių gausėjant ir Kalėdos artėja. Kalėdos – stebuklingas metas, išsipildantys norai, laukiamiausia vaikų šventė… Kad ši šventė su kaupu užlietų džiaugsmu ir laime visų širdis, reikia tinkamai jai pasiruošti. Vienas gražiausių šventinių simbolių yra kalėdinė eglutė. Pirmąjį, snieguotą žiemos mėnesį  darželio vaikai pasitiko kalėdinės eglutės įžiebimo švente “Pasakų karalystė”.

Darželio vaikučiai buvo pakviesti į “Čiauškučio” pasakų karalystę. Vaikai pavirto pasakų herojais ir klausėsi Senelės pasakos, kol į pasakų karalystę įžengė Karalius ir Karalienė. Karaliai įžiebė eglutę ir pradėjo iškilmingą šventę. Vaikai dainuodami atidarė karalystės vartus, pakvietė herojus prisijungti į šventę. Smagiai sušoko karalystės gyventojų iškilmingą šokį. Batuoto katino pakviesti, visi karalystės pasakų herojai siautėjo, dainuodami išdykusių besmegenių dainą. “Ėjo pro šalį žiema, sniegą maiše nešdama”, vaikai taip smagiai ją įsuko, kad ji pradėjo rokenrolo tempu siautėti kieme pasiversdama pūga. Ir staiga, pasigirdo Nykštukų vado-šokolado maršas, kurio smagiu žingsniu vaikai išlydėjo karalių ir karalienę apžiūrėti visą “Čiauškučio” karalystę ir įvertinti pasiruošimą Kalėdoms.

 Smagiomis emocijomis baigėsi šventė ir pasakų herojai atvirto į vaikus, kurie su nekantrumu lauks kito švečio – Kalėdų Senelio pasirodymo.Tikėkime stebuklu, nes jo stebuklingos rogės greit atskries ir nusileis mūsų darželio aikštelėje.