Kasmetinė akcija „Rieda ratai, rateliukai“

Redaguota: 2023-10-20 19:05

Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUPA) rugsėjo 22 dieną organizuoja akciją „Rieda ratai rateliukai“, skirtą paminėti Tarptautinę dieną be automobilio. Akcijos tikslai: skatinti vaikų fizinį aktyvumą, sudominant netradicine veikla; supažindinti su ekologiškomis, alternatyviomis automobiliui susisiekimo priemonėmis. Tradicinė respublikinė akcija „Rieda ratai rateliukai” kiekvienais metais įgauna vis didesnį pagreitį ir jau tampa tradicija beveik kiekvienoje Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigoje. Pedagogų, tėvų išradingumas ir kūrybiškumas, visos bendruomenės įsitraukimas kiekvieną kartą vis labiau nustebina ir džiugina.        Šiemet mes, kaip ir kasmet jungiamės į tokią respublikinę akciją, kuri pas mus vyko spalio 13 d. per Europos saugaus eismo dieną. Vaikai dalyvavo saugaus eismo pramogoje su mašinomis, tėvelių kūrybingai gamintomis iš kartoninių dėžių. Kelio ženklus pakartoti ir atpažinti vaikams padėjo Kauno Nemuno PK bendruomenės pareigūnė Ernesta ir šuniukas Amsius. Jeigu taip ir toliau, mūsų „Čiauškučio“ vaikai užaugs atsakingais visuomenės nariais, kuriems rūpi aplinka, kurioje jie gyvena. Ačiū dalyvaviams.