„Kodėlčiukų“ grupės vaikų išvyka į T. Ivanausko Zoologijos muziejų

Redaguota: 2022-06-16 10:28

Aš myliu mamą, tėtį, sesę, brolį. Mylėčiau ir ežiuką, tik jo negaliu paglostyti… Tačiau mylint laukinius gyvūnus, ar tikraijuos būtina glostyti, matyti, sugauti? Ar tikrai žinote, kaip atrodo gyvūnai? Dramblys turi dideles ausis, o elnias –šakotus ragus. O ar surastumėte klaidas, jeipamatytumėte beždžionę be uodegos, lapę su ragais,gyvatę su kojytėmis, varlę su dantukais, o gandrą besnapo?

                      „Kodėlčiukai“ puikiai susidorojo su tokia užduotimi, dalyvaudami edukaciniame užsiėmime „Dramblys turi dideles ausis, o kas neturi uodegos“? Patikrino savo žinias ir susipažino su Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse aptinkamais gyvūnais. Smagiai, smalsiai pasižiūrėjo T. Ivanausko zoologijos muziejaus ekspozicijas ir įsitikino, kad žirafa tikrai neturi sparnų.