KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „DALINKIMĖS VELYKŲ MARGUČIU“

Redaguota: 2020-04-07 14:17

Parskridę pirmieji paukščiai, pražydę pirmieji žiedai artina spalvingiausią pavasario šventę – šv. Velykas. Kaip ir kiekvienais metais, pradėsime joms ruoštis iš anksto: marginsime kiaušinius, įsileisime žalumos į savo namus, mąstysime apie gyvenimo prasmę. Šv. Velykos bus puiki proga iš naujo pradėti tai apie ką jau seniai svajojame.

Sutikdami išaušusį Prisikėlimo rytą, pažadinkime Tikėjimą, Viltį ir Meilę! Tegul šilumą skleidžia mūsų žodžiai, darbai ir mintys! Tegul nuoširdumas ir pasitikėjimas sutelkia visus gražiam bendravimui, paskatina gerumo akimis žvelgti į pasaulį.

Vaikams linkime saulės zuikučių, gražių ir tvirtų margučių, pavasarinio vėjo ir trupučio lietaus niekadėjo!

Dėkojame už nuostabius margučius ir kviečiame į virtualią parodą „Dalinkimės Velykų margučiu”.