LIK SVEIKAS, DARŽELI

Redaguota: 2020-07-02 09:18

Basakojė vaikystė jau bėga
Siauručiu takučiu pro mane.
Nusinešdama pasakų glėbį
Ir vaikystės gražias svajones.

Nenumaldomai atėjo diena, kai priešmokyklinukai turi atsisveikinti su lopšeliu-darželiu. Išleistuvių į mokyklą šventė visuomet būna pati iškilmingiausia ir gražiausia. Birželio 29 d. ir 30 d. šventiškai pasipuošę mažieji mūsų absolventai nuoširdžiai dainavo, šoko, deklamavo eilėraštukus. Gražius atsisveikinimo žodžius ištarė ir grupių mokytojos Ugnė, Monika ir Kristina. Jos palinkėjo vaikams geros kloties, o mokykloje gauti daug žinių ir  atsisveikinimui įteikė priešmokyklinio ugdymo programos baigimo diplomus.

Šventė suteikė visiems vaikams, jų tėveliams ir mokytojams šiltų, džiugių emocijų. 

Norisi palinkėti vaikučiams įspūdingos, džiaugsmo ir nuotykių kupinos vasaros. Tegul nerūpestinga vaikystė jiems leidžia dar pabūti vaikais, papramogauti. O rugsėjį jie pirmą kartą peržengs mokyklos slenkstį, kur jų lauks nauji patyrimai, įspūdžiai ir draugai. Tėveliams dėkojame už bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos metus.