Rugsėjo 1 – oji

Redaguota: 2020-10-25 11:06

Per laukus, per žalią mišką
Vasara lyg kiškis pyška.
Nešasi dienos ilgumą,
Saldų žemuogės kvapnumą.

 

Pažiūrėk – pirma rugsėjo
Pro rudens vartus atėjo.
Spalvos kitos ir žiedai.
Ūgtelėję ir vaikai.

 

Vėl džiugi pirma rugsėjo
Astros žiedu pražydėjo.
Tau, rugsėji, tie žiedai
Ir linksmi vaikų veidai.

 

E. Šulinskienė

 

Šventė vyko darželio – lopšelio „Čiauškutis“ kieme. Pasakų personažai  Kakė Makė ir Netvarkos Nykštukas aplankė mūsų mažuosius draugus ir linksmino visos šventės metu. Vaikams nebuvo kada liūdėti, nes ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai galėjo pūsti įvairiausio didumo muilo burbulus ir  juos gaudyti ore. Taip pat vyko įvairiausi sporto užsiėmimai, kurių metu vaikai galėjo ne tik šokti, bet ir atlikti įdomiausius pratimus bei  rungtis.