Svečiuose Brolių medus

Redaguota: 2023-01-04 14:17

Lapkričio pabaiga, gruodžio pradžia – toks metas, kai skaičiuojami padaryti darbai, smagūs susitikimai, kai mintyse dėliojasi padėkos žodžiai  tiems, kurie kasdienybės sūkuryje suteikė žinių, džiaugsmo ir laimės kitiems.

Lapkričiui besibaigiant, darželyje sulaukėme svečių. Apsilankė medaus broliai, kurių edukacinis kelias prieš tris metus prasidėjo nuo mūsų darželio. Broliai dvyniai jau bitininkauja vienuolika metų. Šiemet yra su vaikais pravedę apie 4000 edukacijų.

Prisimename, kai pirmą kartą broliai atvyko pas mus į svečius. Džiaugiamės, kad prabėgus trims metams, vėl susitikome. Svarbus edukacijos metu įgytų žinių rezultatas, nes kai kurie vaikai medaus brolius prisiminė ir atpažino, žinojo pagrindinių bitininko įrankių pavadinimus. Mažesnieji šio susitikimo metu įgijo žinių apie bitučių gyvenimą, smagiai gamino žvakeles, liejo kalėdinius žaisliukus. Vaikams tai buvo smagi tyriminė veikla, skatinanti domėjimąsi bičių gyvenimu, sveikuoliškų produktų nauda žmogaus organizmui.